Kurs wakacyjny 2018

[aktualizacja na dzień 17.03.2018 r.]

Kurs czerwcowy oraz kurs wakacyjny – ruszają zapisy!

Kurs czerwcowy —> trwa 3 tygodnie, od 11.06 do 28.06. Jest to świetna okazja do przetestowania zajęć w naszej szkole przed zapisaniem się na kurs wakacyjny 😉

koszt: 335 zł (zajęcia 3x w tygodniu), 225 zł (zajęcia 2x w tygodniu) lub 110 (zajęcia 1x w tygodniu) 🇫🇷

Kurs wakacyjny —> ruszamy 9.07. Możecie zapisywać się na cały 3-miesięczny kurs (lipiec, sierpień, wrzesień) lub na każdy miesiąc osobno (np. tylko lipiec lub lipiec i wrzesień)

Terminy poszczególnych miesięcy:

Kurs lipcowy: 9.07-3.08

Kurs sierpniowy: 6.08-31.08

Kurs wrześniowy: 3.09-28.09

Cennik oraz pozostałe informacje znajdziecie  na naszej stronie w zakładce Oferta Pamiętajcie, że zajęcia będą mogłaby odbywać się również w PARKU! ☀

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania ślijcie na szkolalereve@gmail.com 🙂

Nowe grupy początkujące – zapisy trwają!

Kurs francuskiego dla początkujących! Już od 9 kwietnia ruszamy z nowymi grupami od podstaw! Zapisy wciąż trwają, ale miejsc ubywa! Wolne terminy:

wt-czw 19.45
śr 19.45

Kto wskakuje na pokład? 😉

Zgłoszenia przesyłajcie na: szkolalereve@gmail.com, bądź na Facebooku w treści wpisując dzień i godzinę.

Pamiętajcie, że w naszej szkole grupy mogą powstawać przez cały okres trwania semestru! Wystarczy, że zbiorą się trzy chętne osoby na tym samym poziomie. A jeśli Wy przyjdziecie do nas z już gotową 4-osobową grupą, każdy z Was otrzyma 25% zniżki na kurs! (więcej w zakładce zniżki) 😉

Natomiast jeśli preferujecie własny tryb nauki oraz elastyczniejszy grafik, zapraszamy na zajęcia przez Skype!

Do zobaczenia w Le Rêve!
A+ 🚀

Semestralny kurs języka francuskiego

Zajęcia będą się odbywać przez 15 tygodni. Otwieramy kilkanaście nowych grup na każdym poziomie zaawansowania. Wiele grup będzie kontynuować zajęcia, tak więc do wyboru będziecie mieli bardzo wiele dni i godzin. A do tego dzielimy grupy na studenckie, dla dorosłych, dla młodzieży, dla dzieci i dla seniorów. Dzięki temu na pewno traficie do swojej grupy wiekowej 🙂

Zajęcia będą się odbywać 1 lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej, od poniedziałku do soboty. Zaczynamy o 8 rano (oprócz soboty) a kończymy o 21.30, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie 😉 Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od tych całkowicie początkujących, do poziomu C1. W przypadku grup początkujących, zajęcia prowadzone będą przez lektora polskiego ,a w grupach na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

Promocja

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej!

Cennik

Cena za semestralny kurs z zajęciami raz w tygodniu wynosi 690 zł, natomiast cena za semestralny kurs 2 razy w tygodniu to 1270 zł.

Slider

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725 033 261!