Semestr letni 18′

[aktualizacja na dzień 15.02.2018 r.]

Już w tym tygodniu ruszamy z semestrem letnim, ale ze względu na ciągłe zainteresowanie zapisami, stworzyliśmy dla Was kolejne grupy! 😊 Pamiętajcie, że jeżeli żadna z poniższych grup Wam nie pasuje, możemy stworzyć kolejne grupy, jeżeli zbiorą się co najmniej 3 osoby. 

OD PODSTAWsobota 0 12:00, wtorki-czwartki o 19:45

A2poniedziałki o 16:45

A2/B1poniedziałki o 17:00

B2wtorki o 20:00

PRZYGOTOWANIE DO MATURYwtorki-piątki o 15:00

Semestralny kurs języka francuskiego

Już w tym tygodniu rusza nowy kurs języka francuskiego w naszej szkole! Zajęcia będą się odbywać przez 15 tygodni, do 31 maja. Otwieramy kilkanaście nowych grup na każdym poziomie zaawansowania. Wiele grup będzie kontynuować zajęcia, tak więc do wyboru będziecie mieli bardzo wiele dni i godzin. A do tego dzielimy grupy na studenckie, dla dorosłych, dla młodzieży, dla dzieci i dla seniorów i dzięki temu na pewno traficie do swojej grupy wiekowej 🙂

Zajęcia będą się odbywać 1 lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej, od poniedziałku do soboty. Zaczynamy o 8 rano (oprócz soboty) a kończymy o 21.30, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie 😉 Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od tych całkowicie początkujących, do poziomu C1. Zajęcia będą prowadzone przez lektora polskiego w przypadku grup początkujących, a w przypadku grup na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native-speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

Promocja

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej!

Cennik

Cena za semestralny kurs z zajęciami raz w tygodniu wynosi 690 zł, natomiast cena za semestralny kurs 2 razy w tygodniu to 1270 zł.

Slider

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725 033 261!