Kurs wakacyjny 2018

[aktualizacja na dzień 04.07.2018 r.]

Wakacyjny kurs francuskiego Wrocław – trwają zapisy!

Na kurs lipcowy niestety brak już miejsc w grupach, ale wciąż można zapisywać się na kurs sierpniowy, wrześniowy oraz sierpniowo-wrześniowy!

Terminy poszczególnych kursów wakacyjnych:

Kurs lipcowy: 9.07-3.08

Kurs sierpniowy: 6.08-31.08

Kurs wrześniowy: 3.09-28.09

Cennik oraz pozostałe informacje znajdziecie  na naszej stronie w zakładce Oferta Pamiętajcie, że zajęcia będą odbywać się również w PARKU! ☀

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania ślijcie na szkolalereve@gmail.com 🙂

Otwieramy kilkanaście nowych grup na każdym poziomie zaawansowania. Wiele grup będzie kontynuować zajęcia, tak więc do wyboru będziecie mieli bardzo wiele dni i godzin. A do tego dzielimy grupy na studenckie, dla dorosłych, dla młodzieży, dla dzieci i dla seniorów. Dzięki temu na pewno traficie do swojej grupy wiekowej 🙂

Zajęcia będą się odbywać 1 lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej, od poniedziałku do soboty. Zaczynamy o 8 rano (oprócz soboty) a kończymy o 21.30, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie 😉 Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od tych całkowicie początkujących, do poziomu C1. W przypadku grup początkujących, zajęcia prowadzone będą przez lektora polskiego ,a w grupach na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

Promocja

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej!

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725 033 261!