W odpowiedzi na Wasze liczne wiadomości dotyczące zajęć przez Skype w naszej szkole, chcielibyśmy poinformować, że wciąż przyjmujemy zgłoszenia! Pozostało nam jeszcze kilka wolnych terminów na zajęcia online. Mogą się one odbywać indywidualnie, jak i w grupach maksymalnie 4-osobowych.

Zgłoszenia ślijcie na: szkolalereve@gmail.com, w treści wpisując interesującą Was grupę :)

 

W każdym semestrze otwieramy kilkanaście nowych grup na każdym poziomie zaawansowania. Wiele grup będzie kontynuować zajęcia, tak więc do wyboru będziecie mieli bardzo wiele dni i godzin. A do tego dzielimy grupy na studenckie, dla dorosłych, dla młodzieży, dla dzieci i dla seniorów. Dzięki temu na pewno traficie do swojej grupy wiekowej :)

Zajęcia będą się odbywać 1 lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej, od poniedziałku do soboty. Zaczynamy o 8 rano (oprócz soboty) a kończymy o 21.30, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie ;) Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od tych całkowicie początkujących, do poziomu C1. W przypadku grup początkujących, zajęcia prowadzone będą przez lektora polskiego ,a w grupach na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

 

 Cennik znajdziecie w tej zakładce.