Rodzaje kursów

 

Rok szkolny dzieli się u nas na trzy główne okresy: kurs semestralny zimowy (rusza w połowie października), kurs semestralny letni (rusza w połowie lutego), a także kursy wakacyjne (lipiec, sierpień, wrzesień). Oprócz tego, posiadamy w ofercie również kursy 2-miesięczne – wiosenny i zimowy. Pierwszy z nich przypada na okres maj-czerwiec, a drugi na grudzień/styczeń-luty.  Grupa może jednak ruszyć w każdym momencie roku, a wystarczy że zbiorą się trzy osoby na tym samym poziomie.

 

Ilość zajęć w tygodniu, dni i godziny

 

Le Rêve macie możliwość uczęszczania na zajęcia 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Najwięcej mamy grup z zajęciami 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej i zazwyczaj odbywają się w systemie poniedziałek i środa albo wtorek i czwartek.  Najczęstsze godziny zajęć to 16.45, 18.15 i 19.45, ale oczywiście mamy też grupy poranne, wczesnopopołudniowe i weekendowe. Cały czas powtarzamy, że możemy dostosować się do Waszej dyspozycyjności i pokombinować trochę z terminami. W każdym semestrze rusza taka liczba grup, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie dla każdego. A jeżeli nie uda się w grupie – zapraszamy na zajęcia indywidualne lub przez Skype :)

Czy można dołączyć do trwającego już kursu?

 

Nawet jeżeli nowy kurs już ruszył, zawsze możecie się do niego dopisać, odrabiając zajęcia w innej grupie, lub indywidualnie z lektorem. Bez dodatkowej płatności odrobicie dwa zajęcia, na których Was nie było i dołączycie do grupy.

 

Opłaty za kurs

 

Płatności przelewem można dokonywać jednorazowo lub w ratach. Pisząc do nas maila, dajcie znać, jaka forma płatności najbardziej Wam pasuje. Opłatę (całościowej lub pierwszej raty) za kurs należy uiścić na tydzień przed rozpoczęciem zajęć.

Poniżej przedstawiamy kursy razem z cennikiem, ilością godzin oraz terminami.