Kiedy można rozpocząć kurs?

Zajęcia z francuskiego przez Skype możecie zacząć w każdym momencie! Od teraz, podróżując lub pracując w delegacji, również będziecie mogli skorzystać z naszych usług! Jak wiecie,  nie jesteśmy zwolennikami władzy internetu nad naszym życiem, bo wolimy kontakt twarzą w twarz, ale idziemy z duchem czasu :)

Dla kogo?

Jest to wspaniała opcja dla aktywnych i zapracowanych, gdyż zaoszczędza sporo czasu :) A poza tym, z nauki w Le Rêve będą mogli skorzystać dzięki temu ludzie z całej Polski (albo nawet całego świata)! :) Ze względu na indywidualny charakter zajęć materiał dydaktyczny dostosowany jest do Waszych potrzeb i poziomu zaawansowania. Zajęcia świetnie sprawdzają się jako kursy przygotowawcze do międzynarodowych certyfikacji oraz egzaminów. Ponadto nasi lektorzy pracują nad słownictwem specjalistycznym, używanym podczas kursów biznesowych.

Kiedy?

Zajęcia przez Skype odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają godzinę zegarową – termin i długość trwania kursu wybieracie sami.

 

;

Prowadzący i cennik

Zajęcia z francuskiego przez Skype prowadzą native speakerzy oraz polscy lektorzy, którzy są doświadczeni w prowadzeniu zajęć tego typu. Nasza kadra składa się z młodych i energicznych osób, które z wirtualnym światem radzą sobie wspaniale :) To Ty wybierasz, z kim chcesz mieć zajęcia!

;

Jeżeli chcesz zapisać się na kurs i zacząć naukę od podstaw – napisz maila z informacją jakie dni i godziny Ci odpowiadają.

W przypadku, gdy znasz już francuski w stopniu co najmniej podstawowym, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a my podczas rozmowy kwalifikacyjnej zdecydujemy w jakiej znajdziesz się grupie!


tel. 725033261