Kurs w semestrze letnim 2024 rusza 12 lutego! 

Zapisy startują 8 stycznia :)

Zapisy przyjmujemy mailowo. Zgłoszenia ślijcie proszę na: szkolalereve@gmail.com, w treści wpisując Waszą dyspozycyjność, poziom oraz formę (stacjonarnie czy online) :)Jeśli nie znacie swojego poziomu – sprawdzimy go! :)

W każdym semestrze otwieramy kilkanaście nowych grup, zarówno stacjonarne jak i online, na każdym poziomie zaawansowania. Wiele grup będzie kontynuować zajęcia, tak więc do wyboru będziecie mieli bardzo wiele dni i godzin. A do tego dzielimy grupy na studenckie, dla dorosłych, dla młodzieży, dla dzieci i dla seniorów. Dzięki temu na pewno traficie do swojej grupy wiekowej :)

Zajęcia będą się odbywać 1 lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej, od poniedziałku do soboty. Zaczynamy o 8 rano (oprócz soboty) a kończymy o 21.30, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie ;) Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od tych całkowicie początkujących, do poziomu C1. W przypadku grup początkujących, zajęcia prowadzone będą przez lektora polskiego, a w grupach na poziomie A2/B1 oraz bardziej zaawansowanych, przez native speakera. Grupy są 3-5 osobowe!

Cennik znajdziecie w tej zakładce.

PS. Każdy Revowicz otrzyma w cenie kursu grupowego nasz podręcznik, „Francuska gramatyka ze ślimakiem”! :) W zależności od poziomu, będziecie również pracować na naszym słownictwie ze ślimakiem!