Semestr letni ’21

Kurs wiosenny – nowa grupa od podstw online!

Ruszamy z zajęciami od podstaw online! :) Czas trwania kursu: 7 maja – 25 czerwca Kiedy? piątki o 17.30 Cena: 475 pln Zgłoszenia ślijcie proszę na: szkolalereve@gmail.com!

Kurs w semestrze letnim 2021 potrwa od 15 lutego do 31 maja.

W każdym semestrze otwieramy kilkanaście nowych grup, zarówno stacjonarne jak i online, na każdym poziomie zaawansowania. Wiele grup będzie kontynuować zajęcia, tak więc do wyboru będziecie mieli bardzo wiele dni i godzin. A do tego dzielimy grupy na studenckie, dla dorosłych, dla młodzieży, dla dzieci i dla seniorów. Dzięki temu na pewno traficie do swojej grupy wiekowej :)

Zajęcia będą się odbywać 1 lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej, od poniedziałku do soboty. Zaczynamy o 8 rano (oprócz soboty) a kończymy o 21.30, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie ;) Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od tych całkowicie początkujących, do poziomu C1. W przypadku grup początkujących, zajęcia prowadzone będą przez lektora polskiego ,a w grupach na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

Cennik znajdziecie w tej zakładce.

Zgłoszenia ślijcie na: szkolalereve@gmail.com, w treści wpisując Waszą dyspozycyjność oraz poziom.

PS. Każdy Revowicz otrzyma w cenie kursu grupowego nasz podręcznik, “Francuska gramatyka ze ślimakiem”! :)