Kurs semestralny 2018/2019

[aktualizacja na dzień 04.07.2018 r.]

Semestralny kurs francuskiego Wrocław – ruszają zapisy!

Już 15 października ruszamy z kursem semestralnym!

Potrwa on 15 tygodni (15.10-8.02*). Zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych jak i również otwieramy grupy poranne (np. A1/A2 oraz A2)! 😊

Startujemy także z zajęciami dla dzieci <3 

Cennik oraz pozostałe informacje znajdziecie  na naszej stronie w zakładce Oferta 

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania przesyłajcie na szkolalereve@gmail.com 🙂

Otwieramy kilkanaście nowych grup na każdym poziomie zaawansowania. Wiele grup będzie kontynuować zajęcia, tak więc do wyboru będziecie mieli bardzo wiele dni i godzin. A do tego dzielimy grupy na studenckie, dla dorosłych, dla młodzieży, dla dzieci i dla seniorów. Dzięki temu na pewno traficie do swojej grupy wiekowej 🙂

Zajęcia będą się odbywać 1 lub 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej, od poniedziałku do soboty. Zaczynamy o 8 rano (oprócz soboty) a kończymy o 21.30, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie 😉 Grupy będą na każdym poziomie zaawansowania, od tych całkowicie początkujących, do poziomu C1. W przypadku grup początkujących, zajęcia prowadzone będą przez lektora polskiego ,a w grupach na poziomie A2 oraz bardziej zaawansowanych, przez native speakera. Grupy są oczywiście maksymalnie 4-osobowe!

Promocja

Jeżeli chcecie się uczyć w gronie znajomych i macie gotową 4 – osobową grupę na takim samym poziomie, już na starcie każdy z Was otrzyma 25 % zniżki od ceny podstawowej!

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs, napiszcie jaki poziom Was interesuje, a także w jakie dni i w jakich przedziałach godzinowych będziecie mogli uczęszczać na zajęcia, a my na pewno znajdziemy dla Was odpowiednią grupę! Piszcie na adres: szkolalereve@gmail.com, a w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 725 033 261!