Wakacyjny kurs francuskiego

Kursy wakacyjne we Wrocławiu trwają przez 3 miesiące, czyli lipiec, sierpień i wrzesień! Możecie zapisać na na dowolny miesiąc, na kurs 2-miesięczny, lub też na cały okres 3 miesięcy! Jeżeli planujesz wyjazd wakacyjny w tym okresie, zawsze możesz nadrobić zajęcia podczas swojej nieobecności w innej grupie. Możesz też zapisać się na przykład na kurs lipcowy i wrześniowy, jeżeli nie będzie Cię w sierpniu i we wrześniu dołączysz do grupy, która ruszyła w sierpniu ;) Tak więc istnieje dużo możliwości. Wystarczy, że podasz nam swoją dyspozycyjność i pomysł na spędzenie wakacji, a my na pewno coś wymyślimy! Możesz też pojechać z nami na obóz językowy, jeżeli nie masz planów, a chcesz wyrwać się z Wrocławia ;)

Kurs wakacyjny 2024 terminy: kurs lipcowy 1-28.07, kurs sierpniowy 5-1.09, kurs wrześniowy 2-29.09

Ilość zajęć, dni i godziny

Le Rêve macie możliwość uczęszczania na zajęcia 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Najwięcej mamy grup z zajęciami 2 razy w tygodniu. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej i zazwyczaj odbywają się w systemie poniedziałek i środa albo wtorek i czwartek.  Najczęstsze godziny zajęć to 16.45, 18.15 i 19.45, ale oczywiście mamy też grupy poranne, wczesno-popołudniowe i weekendowe. Cały czas powtarzamy, że możemy dostosować się do Waszej dyspozycyjności i pokombinować trochę z terminami. W każdym semestrze rusza taka liczba grup, że bez problemu znajdziemy rozwiązanie dla każdego. A jeżeli nie uda się w grupie – zapraszamy na zajęcia indywidualne lub przez Skype.

Czy mogę dołączyć do trwającego już kursu?

Nawet jeżeli nowy kurs już ruszył, zawsze możecie się do niego dopisać, odrabiając zajęcia w innej grupie, lub indywidualnie z lektorem. Bez dodatkowej płatności odrobicie dwa zajęcia, na których Was nie było i dołączycie do grupy.

Opłaty za kurs

Płatności przelewem można dokonywać jednorazowo lub w ratach. Pisząc do nas maila, dajcie znać, jaka forma płatności najbardziej Wam pasuje. Opłatę (całościową lub pierwszą ratę) za kurs należy uiścić na tydzień przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy

Jeżeli chcesz zapisać się na kurs, napisz do nas maila na adres: szkolalereve@gmail.com! Zapraszamy do zakładki kontakt :)